tamam
Hangzhou SED Pharmaceutical Machinery Co.,Ltd. 86-0571-88617715 info@sedpharma.com

Haberler

Teklif Alın
Ana sayfa - Haberler - Sprey kurutucu nasıl temizlenir

Sprey kurutucu nasıl temizlenir

May 17, 2021

Küçük laboratuvar sprey kurutucular, mikro partikül tozları üretmek için çoğunlukla üniversitelerde, araştırma enstitülerinde, gıda ve tıpta ve polimer malzemeler ve kimya endüstrisi laboratuvarlarında kullanılır.Emülsiyonlar ve süspansiyonlar gibi tüm solüsyonlara uygulanabilir ve ısıya duyarlı malzemelerin kurutulması için uygundur.Biyolojik ürünler, biyolojik pestisitler, enzim müstahzarları vb. Gibi, püskürtülen materyaller sadece sis benzeri partiküllere püskürtüldüğünde yüksek sıcaklığa maruz kalır, bu nedenle sadece anında ısıtılır ve bu canlı materyalleri kuru tutabilir ve yine de muhafaza edebilir. aktif içerik.hasar.

5

Ana Özellikler:

1. Sprey kurutucu, büyük bir renkli dokunmatik ekran işlemi, otomatik kontrol ve manuel kontrol kombinasyonu, hafıza fonksiyonu, yerli weiyi ile on segmentli sıcaklık kontrolü benimser:

2. Tam otomatik kontrol: Tek tuşla başlatma, püskürtme işlemi parametrelerini ayarladıktan sonra, sıcaklık önceden ayarlanan sıcaklığa ulaşır, peristaltik pompa otomatik olarak başlar, işlem animasyonu dokunmatik ekranda görüntülenir ve işlem süreci net bir şekilde görüntülenir;Kapatırken sadece durdur düğmesine basın, makine otomatik olarak kapanacaktır.

3. Manuel kontrol: Deney sırasında işlem parametrelerini ayarlamanız gerekirse, manuel duruma kolayca geçebilirsiniz ve tüm deney süreci dinamik olarak renkli dokunmatik ekranda görüntülenir.

4. Kapatma koruma işlevi: Kapatma sırasında sadece durdur düğmesine basın, ekipmanın yanlış çalıştırma nedeniyle ısıtma parçasını yakmamasını sağlamak için makine fan dışında hemen çalışmayı durduracaktır (fanın zorla kapatılması).

5. Püskürtme, kurutma ve toplama sistemi, şeffaf yüksek borosilikat ısıya dayanıklı cam malzemeden yapılmıştır, böylece püskürtmeli kurutma işlemi sabit bir ortamda gerçekleştirilir ve tüm püskürtme kurutma deney işlemi doğrudan gözlemlenebilir, böylece bilimsel araştırmacı deney sürecini kontrol edebilir ve deneysel sonuçlar kolaylık sağlar ve problemleri zamanında bulup çözebilir.Tüm cam elemanların sökülmesi ve temizlenmesi kolaydır.

6. Küçük püskürtmeli kurutucu, yerleşik bir ithal yağsız hava kompresörüne sahiptir.Sprey tozunun partikül çapı normal olarak dağıtılır, akışkanlık çok iyidir ve gürültü çok düşüktür, 60db'den azdır, bu da ulusal laboratuvar gürültü standardını karşılar;

7. İki akışkan spreyin atomizasyon yapısı, tüm makine paslanmaz çelikten yapılmıştır, tasarım kompakttır, yardımcı ekipman gerekmez, kullanımı kolaydır ve uzun ömürlü olduğu kadar yenidir.

8. Kullanıcının deneysel aralıkta çeşitli parametreleri ayarlama gereksinimlerini karşılamak için, kurutma sıcaklığı kontrolünün tasarımında gerçek zamanlı PID sabit sıcaklık kontrol teknolojisi benimsenmiştir, böylece tüm sıcaklık bölgesinin sıcaklık kontrolü doğru olur ve ısıtma sıcaklığı kontrol doğruluğu ± 1 ℃.

9. Numunenin saflığını korumak için bir hava giriş filtresi ile donatılmıştır.

10. Besleme hacmi, besleme peristaltik pompası ile ayarlanabilir ve numune hacmi 50 ml'ye ulaşabilir.İsteğe bağlı manyetik karıştırıcı

11. Bitmiş kuru tozun kurutulduktan sonra tanecikliği nispeten eşittir ve kuru tozun% 95'inden fazlası aynı taneciklik aralığındadır.

12. Küçük püskürtmeli kurutucu, viskoz malzemeler için meme temizleyicisi (iğneden) ile donatılmıştır.Meme tıkandığında, otomatik olarak temizlenecek ve iğnenin frekansı otomatik olarak ayarlanabilecektir;