Mesaj gönder
Ana sayfa

Hangzhou SED Pharmaceutical Machinery Co.,Ltd. şirket Profili

şirket Profili

Hangzhou SED İlaç Makineleri Ltd.(“SED Pharma”nın kısaltması) 2012 yılında kurulmuştur. Dünyada ilaç ve biyoteknoloji endüstrisi için ilaç makineleri, kan alma tüpü makineleri, su arıtma ekipmanları, temiz oda tesisleri, ilaç mühendisliği sağlamak için kapsamlı bir ilaç ekipmanı tedarikçisidir.Kuruluşundan bu yana, dünyada 20'den fazla ülke ve bölgede 180 ilaç firmasına sıvı ve lyo enjektabllar, kimyasal API, biyomühendislik ve ilaç paketleme vb. alanlarda yaygın olarak uygulanan 600'den fazla ekipman ve sistem tedarik ettik.

 

İlaç üretimi bilimi ve proses ekipmanı üretim bilimi, ilaç süreci bilgisinin ilaç ekipmanı bilgisi ile entegrasyonu uygulamaları üzerine odaklanıyoruz.ISO9001, CE, BV, vb. gibi tüm uluslararası düzenleyici sertifikalarla onaylandık. "İlaç Endüstrisine çözümler sağlama" misyonumuzu yerine getirmek için, tanınmış bilimsel araştırma kurumları ve ilaç endüstrisi tasarım enstitüleri ile yakın işbirliği içinde çalışıyoruz. farklı pazarlardan farklı ilaç / medikal fabrikalara en makul proje tasarımı, en kaliteli ekipman ve özelleştirilmiş hizmet.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Hangzhou Shengde Machinery Co., Ltd.(“SED Pharma”nın kısaltması) 2012 yılında kurulmuştur. Dünyada ilaç ve biyoteknoloji endüstrisi için ilaç makineleri, kan alma tüpü makineleri, su arıtma ekipmanları, temiz oda tesisleri, ilaç mühendisliği sağlamak için kapsamlı bir ilaç ekipmanı tedarikçisidir.Kuruluşundan bu yana, dünyada 20'den fazla ülke ve bölgede 180 ilaç firmasına sıvı ve lyo enjektabllar, kimyasal API, biyomühendislik ve ilaç paketleme vb. alanlarda yaygın olarak uygulanan 600'den fazla ekipman ve sistem tedarik ettik.

Hangzhou SED Pharmaceutical Machinery Co.,Ltd. Hangzhou SED Pharmaceutical Machinery Co.,Ltd. Hangzhou SED Pharmaceutical Machinery Co.,Ltd.
1 2 3
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : SED Pharma

No. Çalışanları : 100~120

Yıllık satış : 1,000,000-10,000,000

Yıl kurulan : 2012

İhracat p.c : 70% - 80%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Hangzhou SED Pharmaceutical Machinery Co.,Ltd. Sertifikalar Çin Hangzhou SED Pharmaceutical Machinery Co.,Ltd. Sertifikalar Çin Hangzhou SED Pharmaceutical Machinery Co.,Ltd. Sertifikalar Çin Hangzhou SED Pharmaceutical Machinery Co.,Ltd. Sertifikalar