tamam
Hangzhou SED Pharmaceutical Machinery Co.,Ltd. 86-0571-88617715 info@sedpharma.com

şirket Profili

Teklif Alın
Ana sayfa -

Hangzhou SED Pharmaceutical Machinery Co.,Ltd. şirket Profili

 • Çin Hangzhou SED Pharmaceutical Machinery Co.,Ltd. şirket Profili
 • Çin Hangzhou SED Pharmaceutical Machinery Co.,Ltd. şirket Profili
 • Çin Hangzhou SED Pharmaceutical Machinery Co.,Ltd. şirket Profili
Hangzhou SED Pharmaceutical Machinery Co.,Ltd.
 • İş türü

  Üretici,İhracatçı

 • Ana Pazar

  Kuzey Amerika,Güney Amerika ,Batı Avrupa,Doğu Avrupa,Doğu Asya,Güneydoğu Asya,Orta Doğu,Afrika,Okyanusya,Dünya çapında

 • Markalar

  SED Pharma

 • No. Çalışanları

  100~120

 • Yıllık satış

  1,000,000-10,000,000

 • Yıl kurulan

  2012

 • İhracat p.c

  70% - 80%

Teklif Al
Çevrimiçi çalışmaya devam ediyoruz, iletişime geçiyoruz.

Daha fazla ürün bilgisi veya en son teklifi öğrenmek istiyorsanız, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz, daha fazla hizmet sunmak için elimizden geleni yapacağız.

Bize ulaşın

86-0571-88617715

Giriş

SED Pharmaceutical Machinery Co., Ltd. (“SED Pharma” için Kısa) 2012 yılında kuruldu. İlaç makineleri, kan alma tüpü makineleri, su arıtma ekipmanları, temiz oda tesisleri, ilaç mühendisliği sağlamak için kapsamlı bir ilaç ekipmanı tedarikçisidir. Dünyada ilaç ve biyoteknoloji endüstrisi. Kuruluşundan bu yana, 20'den fazla ülke ve bölgedeki 180 ilaç şirketine, sıvı ve sıvı enjekte edilebilir ürünler, kimyasal API, biyomühendislik ve ilaç ambalajlama, vb. Alanlarda yaygın olarak uygulanan 600'den fazla ekipman ve sistem tedarik ettik.

İlaç üretimi bilimi ve proses ekipmanları üretimi bilimi üzerine yoğunlaşıyoruz, ilaç ekipmanı bilgisi ile ilaç işlem bilgisi entegrasyonunu uyguluyoruz. ISO9001, CE, BV, vb. Gibi tüm uluslararası düzenleyici sertifikalarla onaylandık. “İlaç Endüstrisine çözümler sunmak” misyonumuzu yerine getirmek için, tanınmış bilimsel araştırma kurumları ve ilaç endüstrisi tasarım enstitüleri ile yakın işbirliği yapıyoruz. farklı pazarlardan farklı ilaç / tıbbi fabrikalara en uygun proje tasarımı, en kaliteli ekipman ve özel hizmet.

Geçmiş

SED Pharmaceutical Machinery Co. Ltd. (“SED Pharma” için Kısa) 2012 yılında kurulmuştur. İlaç makineleri, kan alma tüpü makineleri, su arıtma ekipmanları, temiz oda tesisleri, ilaç için ilaç mühendisliği sağlamak için kapsamlı bir ilaç ekipmanı tedarikçisidir ve dünyadaki biyoteknoloji endüstrisi. Kuruluşundan bu yana, 20'den fazla ülke ve bölgedeki 180 ilaç şirketine, sıvı ve sıvı enjekte edilebilir ürünler, kimyasal API, biyomühendislik ve ilaç ambalajlama, vb. Alanlarda yaygın olarak uygulanan 600'den fazla ekipman ve sistem tedarik ettik.

Hizmet

Güçlü bir servis mühendisi ekibi kurmayı ve müşterilerimize değerli hizmet sunmaya odaklanıyoruz. On yıllarca hizmet veren saha çalışmasından sonra, servis alanlarımız 30'dan fazla ülkeyi kapsamıştır. Aşağıdaki hizmetleri vermeye yetkiliyiz:
- Mühendislik öncesi danışmanlık hizmeti
- Üretim süreci seçimi
- Ekipman model seçimi ve kişiselleştirme
- Üretim teknolojisi transferi
- 7 gün / 24 saat Hızlı Servis Yanıtı
- Kurulum, Devreye Alma ve Eğitim
- Periyodik Bakım ve Acil Durum
- Uzaktan erişim
- Yedek Parça Temini
- Yükseltme ve yenileme yoluyla modernizasyon
- Sert ve yumuşak belgeler

Ekibimiz

SED Pharma müşterilerine kaliteli ilaç makineleri ve ilaç üretim danışmanlığı hizmeti verecek bir firmadır. SED Pharma olarak ekip çalışmasına ve sıkı çalışmaya inanıyoruz. Bu değerler güçlü, yetenekli ve işbirlikçi bir ekibin dikkatlice işe alınmasına rehberlik etmiştir. Farklı ilaç preparatları konusunda uzmanlaşmış 12'den fazla Ar-Ge mühendisi, 6 deneyimli müşteri hizmetleri hesabı yöneticisi ve şirketin yönetiminde lider bir grupla birlikte, ilaçla ilgili her ihtiyacınızı karşılamak için gereken deneyim ve kaynaklara sahibiz. Yetenekli Push geliştiricilerimiz, müşterilerine endüstri standartlarını aşan güvenilir ve verimli farmasötik çözümler sunmak için çok çalışıyor.