Çin İlaç Makineleri Ekipmanları Üretici

Yüksek Verimli İlaçlar Döner Küçük Vakumlu Ambalaj Makinesi Özelleştirilebilir Uzun Süre

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: SED Pharma
Sertifika: CE
Model numarası: SED-260H
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Ahşap durumda
Teslim süresi: Peşin ödeme aldıktan sonra 35 Gün
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Batı Birliği, MoneyGram, Nakit
Yetenek temini: aylık 30 setleri

Detay Bilgi

şartlar: SED-260H Çalışma Seyahat Aralığı: 20-100mm
<i>Max.</i> <b>Maks.</b> <i>Formed.</i> <b>Oluşturulan.</b> <i>Area and depth</i> <b>Alan ve derinli: 260 x 250 x 12 mm Besleme gücü: 3P 4 Hat 380V 50HZ 20KW
Vurgulamak:

blister packaging equipment

,

blister tablet packaging machines

Ürün Açıklaması

 


Yüksek verimli İlaçlar döner blister ambalaj makinesi Özelleştirilebilir

 

Ürün tanıtımı

 

series Roller Type High Speed Blister Packing Machine with advanced performance, simple operation, high output is the latest improved equipment in our company. serisi Silindir Tipi Yüksek Hızlı Blister Ambalaj Makinesi ile gelişmiş performans, basit kullanım, yüksek çıktı firmamızda en son geliştirilmiş ekipman. It is the best ideal packing equipment for large and medium-sized pharmaceutical plant, health care factory and food industry. Büyük ve orta ölçekli ilaç fabrikası, sağlık fabrikası ve gıda endüstrisi için en iyi ideal paketleme ekipmanıdır. It is much faster and more productive than flat type blister packing machine. Düz tip blister ambalaj makinesinden çok daha hızlı ve daha verimlidir. It adopts no waste side punching, can save more than $50,000/year materials. Hiçbir atık tarafı delme benimser, 50.000 $ / yıl daha fazla malzeme kaydedebilirsiniz.

 

 

ana Özellikler

Form Form ve silindir tipi sızdırmazlık için çift ısıtıcı ve ısı plakası benimsenmiştir, böylece makinenin hızını arttırır.
Chinese Çince ve İngilizce olarak görüntülenen dokunmatik ekranlı üst marka PLC kontrolörünü, aralık içinde ayarlanabilir blister çekiş uzunluğunu sağlayabilen hız kontrolü için frekans invertörünü benimser.
Temperature Termal sıcaklık kontrolü ve testi, ana makine aşırı yük koruması, PVC ve PTP ambalaj malzemesi pozisyon testi, besleyici malzeme pozisyon testi, arıza otomatik hata ayıklama ve alarm, otomatik koruma ve çalışmayı durdurur.
Step Adım motoru tarafından tahrik edilen Al folyo kalıpları ve sözcükleri için otomatik fotoelektrik kayıt cihazını benimser, doğru kayıt ve mükemmel performans sağlar.
Finished Bitmiş ürünün doğru sırayla boşaltılması, kötü ürünlerin otomatik olarak toplanması, kolay toplama sağlamak için kayış malzemesinin otomatik olarak geri sarılması.
Forming Şekillendirme plakasının otomatik olarak kapatılması ve açılması, ısı plakasını düşürdükten sonra çalışma süresini geciktirmeye yardımcı olur ve ayrıca paketleme malzemesini verimli bir şekilde kullanır.
◆ Yüksek Besleme verimliliği, güvenilir ve birçok çeşit tip düzenleme ve düzensiz besleme için uygundur, (gerçek ürün tasarımına uygun besleyiciye göre)
PVC PVC eksikliği veya kopması durumunda otomatik alarm ve makinenin durdurulması, zamanında PVC değiştirme veya derz PVC için operatöre çok kolaylık sağlar.
Ho Hazne de dahil olmak üzere malzeme ile temas eden tüm parçalar, "GMP" gerekliliklerini karşılayan yüksek seviye paslanmaz çeliği benimser.

 

 

ana parametre

şartlar SED-260H
Zımba Frekansı ALU / PVC 60-200Times / Dak
ALU / ALU 80Zaman / Dak
Çalışma Seyahat Aralığı 20-100mm
Max. Maks. Formed. Oluşturulan. Area and depth Alan ve derinlik 260 x 250 x 12 mm
Besleme gücü 3P 4 Hat 380V 50HZ 20KW
Ambalaj malzemesi Eczane PVC 0.25 × 260mm
PTP alüminyum folyo 0.02 × 260mm

 

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz