Çin İlaç Makineleri Ekipmanları Üretici

Alüminyum Plastik Tablet Blister Ambalaj Ekipmanları, Hap Blister Paketleme Makinesi

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: SED Pharma
Sertifika: CE
Model numarası: SED-250P
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Ahşap durumda
Teslim süresi: Peşin ödeme aldıktan sonra 35 Gün
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Batı Birliği, MoneyGram, Nakit
Yetenek temini: aylık 30 setleri

Detay Bilgi

model: SED-140 Verimlilik, adet / saat: 35000-230000
Diyaliz kağıdı, mm: 50-100g x 140 Kalıp soğutma: Akan su veya dolaşan su
Boyut, mm: X 730 x 1600 3000 Ağırlık (kg: 1600
Vurgulamak:

blister packaging equipment

,

blister tablet packaging machines

Ürün Açıklaması

 


 

Alüminyum plastik tablet blister ambalaj ekipmanları Özelleştirilebilir

 

Ürün tanıtımı

This machine is newly developed and innovated by our company, and it technology is advanced in China by now. Bu makine yeni geliştirilen ve şirketimiz tarafından yenilik, ve teknoloji şimdiye kadar Çin'de gelişmiş. This machine is widely used for the aluminum-plastic/ paper-plastic/ aluminum-aluminum sealing & packing of capsules, tablets, honey pills, candies, disposable syringes or irregular products in industries of pharmaceutical, food, health care and medical machinery, etc. With the micro-computer PLC control, the VVVF and the touch screen, its automation is high, and it's ideal blister packing machine for manufacturers. Bu makine yaygın alüminyum-plastik / kağıt-plastik / alüminyum-alüminyum sızdırmazlık ve ambalaj için kapsül, tabletler, bal hapları, şekerler, tek kullanımlık şırıngalar veya ilaç endüstrilerinde düzensiz ürünler, gıda, sağlık ve tıbbi makine, vb Mikro-bilgisayar PLC kontrolü, VVVF ve dokunmatik ekran ile otomasyonu yüksektir ve üreticiler için ideal blister ambalaj makinesidir. This product passed the approval of Provincial technological achievements of China. Bu ürün Çin'in İl teknolojik başarılarının onayını geçti.

 

 

ana Özellikler

 

1), The spindle locating devices with gear racks are equipped in the devices of forming, thermal sealing, batch No. printing, impressing and cutting, etc, and when the handle is rotated, all these devices can move flexibly in the spindle. 1), dişli raflı iş mili yerleştirme cihazları şekillendirme, termal sızdırmazlık, parti No. baskı, etkileyici ve kesme, vb. Cihazlarda donatılmıştır ve sap döndürüldüğünde, tüm bu cihazlar iş milinde esnek bir şekilde hareket edebilir. There is a ruler, with which it's convenient to position fast and correctly. Hızlı ve doğru bir şekilde konumlandırmanın uygun olduğu bir cetvel var.

2), There are double oscillating rods in the manipulator, the puling travel's range is increased to 180mm, so the blister package with all kinds of size can be satisfied. 2), manipülatörde çift salınımlı çubuklar vardır, darbe seyahatinin aralığı 180 mm'ye çıkarılır, böylece her türlü ebatta blister ambalaj tatmin edilebilir. Operations of blister sheet correcting & heating, the pressing & forming, the face/back surface pattern impressing, the cylinder's thermal sealing, the automatic feeding, the automatic batch No. printing and automatic cutting can all be completed by this machine, and it's easy and reliable to operate. Blister tabaka düzeltme ve ısıtma, presleme ve şekillendirme, yüz / arka yüzey deseni etkileyici, silindirin termal sızdırmazlığı, otomatik besleme, otomatik seri numarası baskı ve otomatik kesme işlemleri bu makine tarafından tamamlanabilir ve kolaydır ve güvenilir.

3), With the pressing & air forming device and the mechanical punch, the blister shapes are homogeneous and strong, and it is specially used for the packing of big honey pill or medical machinery, etc, whose size is bigger or whose shape is irregular. 3), presleme ve hava şekillendirme cihazı ve mekanik zımba ile, blister şekilleri homojen ve güçlüdür ve özellikle boyutu daha büyük olan veya şekli düzensiz olan büyük bal hapının veya tıbbi makinelerin vb. . When the special automatic charging device is equipped, this machine can also be used for the packing of ampoule, syringe or vials, etc. Özel otomatik şarj cihazı donatıldığında, bu makine aynı zamanda ampul, şırınga veya flakonların ambalajlanması için de kullanılabilir.

4), paralel şanzımanlı helisel dişli redüksiyon kutusu ana şanzıman parçası için benimsenmiştir, pim konumlandırma şekillendirme, termal sızdırmazlık ve etkileyici kalıplar için benimsenmiştir, presleme plakası sıkıdır, konumlandırma doğrudur ve değiştirmek için uygun ölür.

5), kullanıcının ihtiyacına göre, makine atölye içine taşımak için uygun birkaç parça tarafından yapılabilir.

 

 

ana parametre

model SED-140
Kesme frekansı, süre / m 6-50
Verimlilik, adet / saat 35000-230000
nihai ürünün boyutu, mm 240 × 150 × 26 (Standart derinlik 14 mm'dir.)
Hareket aralığı, mm 40-160 (kullanıcının gereksinimi olarak özelleştirilebilir.)
Standart levha, mm 80 × 57 (Kullanıcı gereksinimi olarak özelleştirilebilir.)
Hava basıncı, Mpa 0.4-0.6
Hava akımı ≥0.35m3 / dakika
Toplam güç 380V / 220V 50Hz 6.2KW
Ana motorun gücü, Kw 1.5
PVC sert parça, mm 0.25-0.5 x 140
PTP alüminyum folyo, mm 0,02-0,035 x 140
Diyaliz kağıdı, mm 50-100g x 140
Kalıp soğutma Akan su veya dolaşan su
Boyut, mm X 730 x 1600 3000
Ağırlık (kg 1600

 

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz